aquapeel

Aquapeel

Cilt Temizliğinde Yeni Teknoloji Aquapeel

 Aquapeel ile derinlemesine cilt temizliğinin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Aquapeel uygulaması ile yaşlanma etkileri geciktirilerek cilt temizliğinde başarı sağlanmaktadır. Hiçbir cerrahi müdahale ya da kimyasal peeling işlemine gerek kalmadan ve deri altına hiçbir madde verilmeden yapılan son derece başarılı olan bir tekniktir.

Aquapeel vakum gücü ve su basıncı şeklinde kullanılan medikal bir cilt bakımı sistemidir. Uygulama esnasında cildin hasar görmesi engellenerek derinlemesine bir temizlik sağlanması amaçlanmaktadır.

AQUAPEEL NEDİR?

Ameliyatsız, ağrısız ve yan etkisiz olarak kırışıklıkları düzeltme, sivilceleri yok etme ve gözenekleri açma gibi cilt temizliğini ve bakımını 15 dakikada yapan bir cihazdır.

AQUAPEEL UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Uygulama yapılan bölgede istenilen etkiye göre, hazır olarak kullanılan solüsyonlar, adım adım cilde basınçla verilerek, aynı zamanda vakum etkisiyle de ciltten geri çekilir. Bu teknoloji sayesinde cildin üzerinden hem ölü deri kaldırılarak gözenekler açılır, hem de cildin alt katmanlarının temizlenmesi ve cilt bakım ürünlerinden daha fazla faydalanabilmesi sağlanır. Aquapeel uygulamasının içinde tek seferde peeling, hidrasyon, ekstraksiyon ve antioksidan etkisi sağlamaktadır. Aquapeel uygulaması 3 basamakta gerçekleştirilir.

AquaAHA: İçinde düşük oranda alfa hidroksit asit(AHA) bulunan solüsyondur. Cildin ihtiyacına göre ölü dokuların temizlenmesi ve gözeneklerin açılması için 5-10 dakika uygulanmaktadır.

AuqaSA: İçinde düşük oranda salik asit(SA) bulunan solüsyondur. Cildin alt katmanlarına kadar etki ederek, cildin derinlemesine temizliğine yardımcı olması için 5-10 dakika uygulanmaktadır.

AquaMS: İçinde yatıştırıcı ve nemlendirici olan aktif maddelerin bulunduğu solüsyondur. İlk iki basamaktan sonra cildin yatışması ve nemlenmesi için 5-10 dakika uygulanmaktadır.

Aquapeel uygulaması ile cilt yeni baştan yenilenip gençleşerek, kırışıklıkların ve aknelerin giderilmesi sağlanır. Böylece tıkanık olan gözeneklerin ve pürüzlü cildin iyileşmesi sağlanır. Aquapeelin faydaları arasında, tek seferde temizleme, peeling, hidrasyon ve antioksidan sağlaması, cerrahi bir yöntem olmadığı için rahatlık vermesi, gözeneklerin ve cildin hemen iyileştirilmesi bulunmaktadır. Bu uygulamadan sonra cilde el temasında bulunulmamalı, makyaj yapılmamalı ve güneşe çıkılmamalıdır. Aquapeel her insana ve farklı cilt tiplerine uygun olarak yapılmaktadır. Bu uygulama ile cildinizin rahatladığını fark edeceksiniz